SĪKDATŅU IZMANTOŠANAS POLITIKA
Kas ir sīkdatnes?
Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angliski – cookies). Sīkdatnes ir informācijas vienības, kuras tīmekļa vietnes serveris nosūta tīmekļa pārlūkprogrammai. Pārlūkprogramma tās saglabā lietotāja datora cietajā diskā kā parastu failu. Laiks, cik ilgi sīkdatne saglabājas lietotāja datorā, ir atkarīgs no katras sīkdatnes veida. Tīmekļa vietnē izmantotās sīkdatnes nevāc personīgu informāciju par tās lietotājiem.
Ar sīkdatņu palīdzību tiek nodrošināti vairāki tīmekļa vietnes procesi:
• Tīmekļa vietnes funkcionalitātes pielāgošana, balsoties uz apmeklētāju vietnes lietošanas paradumiem
• Vietnes apmeklētāju plūsmas statistikas datu iegūšana (apmeklētāju skaits, lapā pavadītais laiku u.c.)
• Vietnes izmantošanas pārskatīšana un sniegto pakalpojumu kvalitātes uzlabošana
• Klientu datu aizsardzība un krāpniecisku darbību novēršana
• Apmeklētāju vajadzībām pielāgotas reklāmas informācijas parādīšana
Mūsu mājaslapā tiek lietotas šādas sīkdatnes:
  • Sesijas sīkdatnes jeb pagaidu sīkdatnes, kas darbojas tikai, kamēr datorlietotājs izmanto tīmekļa vietni, tātad līdz brīdim, kad lietotājs iziet no tīmekļa vietnes un aizver pārlūkprogrammu. Sīkdatnes palīdz tīmekļa vietnei iegaumēt darbības, kuras lietotājs veicis iepriekšējā tīmekļa vietnes lapā, piemēram, pieteikuma anketas aizpildē, līdz ar to novēršot nepieciešamību atkārtoti ievadīt informāciju.
  • Pastāvīgās sīkdatnes, kas saglabājas lietotāja pārlūkprogrammas failos arī pēc tīmekļa vietnes apmeklēšanas sesijas beigām.
  • Tehniskās sīkdatnes: Mēs cenšamies piedāvāt saviem lietotājiem attīstītu un lietotājiem draudzīgu mājas lapu, kas automātiski pielāgojas lietotāju vajadzībām un vēlmēm. Šī mērķa sasniegšanai mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes, lai jums rādītu mūsu mājas lapu, lai mājas lapa pareizi strādātu. Respektīvi, šī sīkdatnes ir noteikti nepieciešamas mūsu mājas lapas atbilstošai funkcionēšanai.
  • Funkcionālās sīkdatnes: Mēs izmantojam arī funkcionālas sīkdatnes, lai atcerētos jūsu izvēles un lai palīdzētu jums izmantot mūsu mājas lapu pēc iespējas produktīvāk, piemēram, atceroties jūsu izvēlēto pakalpojumu. Šīs funkcionālās sīkdatnes nav noteikti nepieciešamas mūsu mājas lapas atbilstošai funkcionēšanai, tomēr jums kā lietotājam tās ir papildus noderīgas, jo tās uzlabo jūsu lietotāja pieredzi.
  • Analītiskās sīkdatnes: Mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai gūtu ieskatu par to, kā mūsu lietotāji izmanto mājas lapu, lai uzzinātu, kas strādā un kas nestrādā, lai optimizētu un uzlabotu mājas lapu un lai nodrošinātu, ka lietotājiem mūsu piedāvātais produkts joprojām ir interesants un atbilstošs. Mēs reģistrējam tādus datus kā jūsu skatītās mājas lapas, jūsu izmantotās platformas veidu, informāciju par datumu / laiku , klikšķu skaitu attiecīgajā lapā, peles kustībām, ritināšanas kustībām, jūsu izmantotos meklēšanas vārdus. Analītiskās sīkdatnes identificē tikai Jūsu iekārtu, taču neizpauž Jūsu identitāti. Atsevišķos gadījumos dažas no analītiskajām sīkdatnēm mūsu vietā saskaņā ar mūsu norādījumiem un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem pārvalda trešās personas, piemēram, Google Analytics, Facebook.
  • Reklāmas sīkdatnes: Mēs izmantojam gan mūsu, gan trešo pušu sīkdatnes, lai parādītu jums personalizētas reklāmas mūsu un citās mājas lapās. Tās sauc par nosūtītajām mājas lapām un tiek balstītas uz jūsu pārlūkošanas aktivitātēm mūsu mājas lapā, piemēram, jūsu meklētajiem pakalpojumiem. Parasti šīs sīkdatnes ar mūsu atļauju atbilstoši norādītajiem mērķiem izvieto trešās personas, piemēram, Google AdWords un Facebook.
Sīkdatņu pārvaldīšana un dzēšana
Apmeklējot mūsu vietni, Jums tiek parādīts logs ar ziņojumu par tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanu. Turpinot lietot lapu, Jūs apstiprināt, ka esat iepazinušies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem. Lai atspējotu sīkdatnes, aktivizējiet savas pārlūkprogrammas iestatījumu, kas ļauj Jums atcelt visu vai dažu sīkdatņu iestatījumus. Taču, ja izmantosiet savas pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atspējotu visas sīkdatnes (tostarp tehniskās sīkdatnes), Jūs, iespējams, nevarēsit piekļūt visām vietņu sadaļām.
Lai dzēstu uzstādītās sīkdatnes, vai atsauktu doto piekļuvi, ir jāveic izmaiņas tīmekļa pārlūkprogrammas uzstādījumos. Uzstādījumu mainīšanas process atšķiras atkarībā no izmantotās pārlūkprogrammas veida. Lai veiktu izmaiņas, noklikšķiniet uz zemāk redzamajām saitēm un sekojiet instrukcijām:
Google Chrome
Mozilla Firefox
Internet Explorer
Safari
Opera
Informācijai par to, kā izdzēst sīkdatnes no mobilās ierīces pārlūka, lūdzu, skatiet ierīces lietošanas pamācību.

Made on
Tilda